Abdülkadir Ömür’ün menajerinden skandal paylaşım: Trabzonspor taraftarı sondan meczuba döndü!

Piper

New member
Spor Toto Muhteşem Lig’in son şampiyonu Trabzonspor, İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Stadı’nda HangiKredi Ümraniyespor ile karşılaştı. Bordo-mavili grup Mısırlı futbolcusu Trezeguet’in golüyle rakibini mağlup etmeyi başardı. Fırtına bu sonuçla puanını 10’a yükseltti.

Geçen hafta Galatasaray müsabakasında takıma alınmayan Abdülkadir Ömür, Ümraniyespor müsabakasına kadronun kaptanı olarak çıktı. Kimi bordo-mavili taraftarlar bu durumu eleştirirken 23 yaşındaki futbolcunun menajeri Necdet Ergezen’in toplumsal medya paylaşımı Karadeniz grubunun taraftarları taraftarlarının yansını topladı.

Fotomaç Genel Yayın Direktörü Zeki Uzundurukan’ın tezine bakılırsa geçen haftaki Galatasaray maçından evvel teknik yönetici Abdullah Avcı’ya “Ben oynamak istemiyorum, gitmek istiyorum. Benim bonservisimi verin ben gitmek istiyorum” halinde konuşan Abdülkadir Ömür’ün menajeri Necdet Ergezen’in paylaşımı bordo-mavili taraftarları huduttan adeta meczuba döndürdü.

23 yaşındaki futbolcunun menajeri Necdet Ergezen, son günlerde bordo-mavili gruptan ayrılacağı tez edilen ve Zeki Uzundurukan’ın haberi daha sonrasında bordo-mavili taraftarların reaksiyonunu toplayan Abdülkadir Ömür ile olan fotoğrafını toplumsal medya hesabını paylaştı. Ergezen paylaşımda ‘Gülüp geçiyoruz’ tabirlerine yer verdi.

Ergezen’in bu paylaşımı toplumsal medyadaki bordo-mavili taraftarların yansısını toplarken genç futbolcunun Ümraniyespor müsabakasına kaptan olarak alana çıkması bordo-mavili taraftarları sondan adeta mecnuna döndürdü.

İşte o paylaşım:

NE OLMUŞTU?

Bordo-mavili grup geçen hafta meskeninde ağırladığı Galatasaray ile 0-0 birliktee kalmış Abdülkadir Ömür ise ağrıları olduğu nedeni öne sürülerek bu müsabakada oynamamıştı. Müsabakanın akabinde ise Fotomaç Genel Yayın Direktörü Zeki Uzundurukan, A Spor ekranlarında Abdülkadir Ömür’ün gruptan ayrılarak Fortuna Sittard’a transfer olmak istediğini öne sürerek şunları söylemişti:

“Ağrılarının da olmadığını biliyoruz. Kulübe gelmiş ‘Ben oynamak istemiyorum, gitmek istiyorum. Benim bonservisimi verin ben gitmek istiyorum’ demiş. İdare de ‘Teklif getir, konuşalım’ demiş. Bugün Abdülkadir’le ilgili karar verilecek. Muhtemelen gidecek oyunculardan biri Abdülkadir Ömür olacak. Burak Yılmaz’ın kadrosuna gitmek istiyormuş. Oraya gidecek herbiçimde.

PROFESYONELLİĞE SIĞMAZ

Abdülkadir Ömür’ün yaptığı profesyonelliğe sığmaz. Grup arkadaşların, teknik heyeti sevmiyorsun, bu taraftara nasıl kıydın? Bu taraftar seni bağrına bastı. Sen bu biçimdesine bir maçta ‘ben gitmek istiyorum’ diyorsun. Ben Abdülkadir Ömür’ün sonunu Barış Memiş’e benzetiyorum”

KOPENHAG MAÇINDA REAKSİYON GÖRDÜ

Bu dönem bordo-mavili forma ile 7 maça çıkan 23 yaşındaki futbolcu, ekibine 1 gol 1 asistlik katkı sağladı. Genç yetenek Şampiyonlar Ligi play-off tipinde Danimarka müsabakasında 66. dakikadan oyundan alınırken taraftarlardan reaksiyon görmüştü.