“Benim Adım Farah” Dizisinin Grubuna Dahil Olan Demet Özdemir’in Ay Burcunun Yay Olduğunun 8 Delili

Musa

New member
‘Erkenci Kuş’ dizisinde Can Yaman ile şahane bir ahenk yakalayan ve izleyenleri kendisine hayran bırakan Demet Özdemir’in projelerini heyecanla takip ediyoruz. Kendisi pek iş odaklı ve başarılı bir oyuncu. Özdemir, geçtiğimiz yıl Oğuzhan Uğur ile lisanlara destan bir düğün ile dünyaevine girdi. Düğünün çabucak akabinde akıllarımızdan çıkmayan ‘Dünyayla Benim Aramda’ dizisinde yer aldı. Şimdilerde ise ‘Benim Adım Farah’ grubunda yer aldığı konuşuluyor.

Magazin gündemini ismini yazdırdığı her film-dizi projesindeki başarısı ile meşgul eden ve memnun bir evliliği olan Özdemir’in burcu Balık, Ay burcu Yay. Gelin, birlikte onun duygusal hayatını, iç dünyasını ve aşka bakış açısını anlamaya çalışalım…

1. Daima heyecanlı, daima dinamik…

• Ay burcu kişinin hislerini temsil eder. Yay burcu ise ateş elementinde değişken bir burçtur. Bu özellikleri ile Demet Özdemir’in hislerinde çok heyecanlı olduğunu söyleyebiliriz.

• Aşkını da, kederini de uçlarda yaşayan Özdemir, süratli bir yaşantıya sahip olur. Lakin kendisi de bu nizama ayak uydurabilecek kadar enerjiktir.

• Ani kararlar almasına rağmen daima pratik tahliller ile olumsuz senaryoları bilakis çevirir.

• Sabırsızdır ve beklemekten hiç hoşlanmaz. Hisleri lisanındadır. Ne düşünüyorsa açıkça söyleyiverir.
2. Aşkı tabanına kadar yaşar.

• Özdemir’in içten ve sıcak bakışlarının altında gerçek bir aşk hanımı yatıyor. Yay burcu gücü, Ay pozisyonuna yerleştiğinde kişiyi hislerinde tutkulu birisi yapabilir.

• Özdemir de Ay burcu Yay’ın hakkını vererek aşkta eğlenceyi de, memnunluğu da, hüznü de, ayrılığı da kaldırabilecek bir karakterdir.

• Sevdiğini epeyce sahiplenir ve fazlaca kıskanır. Lakin kendisi de bir o kadar özgürlüğüne düşkündür.
3. Hayalleri uçsuz bucaksızdır…

• Güneş burcu Balık olan Özdemir’in Ay burcu ile ahengi onu hayalperest lakin amaçlarına odaklı birisi yapabilir.

• Özdemir’in başarılı oyunculuğunun altındaki sır bu ahenkten kaynaklı olabilir.

• İyi bir empati yeteneğine sahip olan Özdemir, hisleri içselleştirmek ve yaşamak konusunda başarılıdır. Bu işine de yansır. Öteki yandan Yay burcunun dertsiz doğal hoşluğu ile etkileyici olmayı başarmıştır.
4. Bağlantılarında liderlik özelliği taşır.

• Yay burcunun organize olmak konusundaki muvaffakiyetini hatırlatmadan geçmeyelim.

• Özdemir bu niçinle arkadaşlık ve aşk ilgilerinde plan yapan, tahlil sunan ve yaratıcı kişiliğe sahip eğlenceli ve epeyce taraflı bir karakter olabilir.
5. Hislerini yaşarken adeta bir serüvene çıkar.

• Özdemir’in hayal dünyası sandığınız üzere masalsı bir karakterden çok daha fazlası olabilir.

• O zihninde biroldukca kurgu fikir ve olumlu ya da olumsuz kıssalar müellif. Bu duygusal anlarında daha ağır bulunmasına yol açar.
6. Stili ile hayli konuşulan…

• Yay burçları cesaretli ve özgürlükçü kişiliklerdir. Ay’ın pozisyonu niçiniyle Özdemir, birden fazla vakit onu seven öteki bayanlara biçimi ve kişiliği ile ilham olacak cinsten bir ünlü isimdir.
7. hayatın her alanında eğlenceli.

• Özdemir asla sıkıcı bir moda girmez. Daima eğlenmeyi ve gülümsemeyi bilir.

• Onunla sıkılmak neredeyse imkansızdır. Özel ömründe arkadaş ortamlarının aranan ismi olur.
8. Uygun bir dinleyicidir.

• Duygularını tartmadan tüm heyecanı ve çocuksuluğu ile yaşayan Özdemir, mevzu bir oburu olduğunda sakin bir dinleyicidir.

• Çözüm odaklı yapısı ile biroldukca farklı değişkeni kıymetlendirebilir. Güzel bir konuşma ve hitabet yeteneğine sahip olduğundan karşısındakinin içini rahatlatacak o tavsiye onda vardır.