Freudenberg: Canlı yayında Luise’nin şiddetli ölümüyle ilgili basın toplantısı

Piper

New member
Freudenberg
Canlı yayında polis basın toplantısı: On iki yaşındaki Luise bıçaklandı – iki kızdan şüpheleniliyor

Öldürülen Freudenberg’den 12 yaşındaki Luise olayında, polisin iki şüphelisi var: 12 ve 13 yaşlarında iki kız. Müfettişlerin basın toplantısını canlı izleyin.

12 ve 13 yaşındaki iki kızın Freudenberg’den (Siegen-Wittgenstein bölgesi, Kuzey Ren-Vestfalya) yedinci sınıf öğrencisi Luise’yi öldürdüğü söyleniyor. DPA haber ajansının yaptığı gibi, Koblenz polis merkezindeki müfettişler de bunu varsayıyorlar. yıldız-Partner RTL ve “Bild” gazetesi Salı sabahı oybirliğiyle haber verdi. Çocukların cinayeti itiraf ettikleri bildirildi.

Canlı yayında Luise davasıyla ilgili polis basın toplantısı

Yetkililer, Koblenz’de düzenledikleri basın toplantısında soruşturmalarının sonuçları hakkında bilgi verdi. Basın toplantısını yukarıdaki canlı yayından takip edin.

Öldürülen Kız
Freudenberg’den on iki yaşındaki Luise için yas – “Ya o benim kızım olsaydı?”

23 saat önce

Polis ve savcılar Pazartesi günü on iki yaşındaki Luise’nin şiddet içeren bir suça kurban gittiğini varsaydıklarını duyurdular. Bu nedenle cinsel bir suç olduğuna dair hiçbir kanıt yoktur ( yıldız bildirildi).

Kız en son Cumartesi günü saat 17:30 civarında bir arkadaşından eve dönerken Freudenberg’de yürürken görüldü. Oraya asla varmadı. Aynı akşam, büyük bir acil servis birliği kayıp kişiyi aradı, polis gece halkı bilgilendirdi ve arama için yardım istedi.

Polis memurları kızın cesedini Pazar sabahı Rheinland-Palatinate’deki eski bir tren istasyonunun yakınında evinden yaklaşık beş kilometre uzakta buldu.

Almanya’da 14 yaşına kadar olan çocuklar cezai olarak sorumlu kabul edilmez. “Suç işlerken henüz on dört yaşında olmayan kimse suçlu değildir” diyor. Sanıkların hapse girmesi gerekmiyor. Bu tür vakalar gençlik dairesine gider. Sosyal Güvenlik Kanunu’na göre, örneğin, ebeveynlerin yetiştirilmesinde yardım, bireysel sosyo-pedagojik bakım veya bir evde veya koruyucu aile yanında konaklama emri verebilir.

vah

#Konular