hiç bir Formda Şad Etmenin Mümkün Olmadığı Oğlak Burcu bayanı Toksik Özellikleri

Musa

New member
Genelde burçların adamlarınin olumsuz özellikleri konuşulur. Biraz da burçların bayanlarından bahsedelim. Alınmaca gücenmece yok, baştan anlaşalım. Oğlak burcu hanımının toksik özellikleri nelermiş, buyurun birlikte bir bakalım…

1. Ebediyen aralıklıdır.

• Oğlak burcu hanımı ile ne kadar samimi olursanız olun nerede durmanız gerektiğini size gösterirler. Kararlı duruşları ile herkesle bir noktaya kadar yakınlık kurarlar. Giysilerinden davranışlarına kadar aralı bir halleri vardır.

• Bir Oğlak burcu bayanı olan Seda Sayan’ın da dediği üzere, ‘Çorap bir kültürdür. Ben çorap hanımıyım. Sen giyersin giymezsin baldırı çıplak gezersin beni ilgilendirmez. Ben çorap severim. Ağustos’ta giydiğim çoraptan dolayı hanımefendilerden ‘Helal olsun’ diyenleri de duydum. Ben çorap seviyorum. Çorap daha bi aralıktır. Hoştur.’
2. Daima en kötüsünü düşünürler.

Oğlak burçlarına ömrünüzde gerçekleşen hoş bir gelişmeyi paylaşırken bir defa daha düşünün. Zira hiç kestirim etmeyeceğiniz makus olasılıkları sizlerle paylaşmaktan çekinmezler. ‘Çok sevindim lakin…’ ile başlayan cümleleri siz de ne heves bırakır ne de motivasyon…

3. İş iş iş…

Oğlak burcunun en bariz özelliklerinden biri olan işkolikliği hiç de azımsanacak derecede değildir. Ailesini, arkadaşlarını, özel günleri ve aşık olduğu adamı bile unuturlar. Şayet kelam konusu işse evvelari asla değişmez. Oğlak burcu bayanın önceliği olmak için büyük bedeller ödemeniz gerekir. Sonuç ise asla garanti değildir.

4. Hislerini bir sorumluluk üzere gösterirler, aşklarını ruhsuz yaşarlar.

Oğlak burcu hanımın aralı ve soğuk duruşu onu hayli güzel tanıyan insanların bile vakit zaman kırılmasına niye olabilir. Hislerini gösterirken çok mantıklı olurlar. Aşklarını güya bir bakılırsavmiş üzere yaşarlar. Akşamki romantik yemek onlar için bir randevu defterlerine bakmaları gereken bir iştir. Molalarda erkek arkadaşlarını aramayı bir sorumluluk edinmişlerdir. Bu muteber üzere görünse de duygusallıktan uzaktır.

5. Çok kincidirler.

Akrep burçları bir, Oğlak burçları iki… Hele Oğlak hanımı yapılanı asla unutmaz. hiç bir özür onu yolundan döndüremez. Notunuzu verir ve köşesine çekilir. İsterseniz yoluna kamyon kamyon güller dökün, ayaklarına kapanın. Onun için oldukcatan bitmiştir. yıllar daha sonra bu yaptığınızı unutacağını hiç sanmayın.

6. Cimridirler.

Oğlak burcu hanımı kadar cebinde akrep taşıyan hiç bir burç yoktur. Ne kıyafete ne süse püse harcayacak parası ya da vakti yoktur. bu biçimde şeyler onun için anlamsızdır. Birikim yapmak daima daha mantıklı gelir. Bu yüzden ömrünü yaşayamadan yaşlanabilir.

7. Daima huysuz ve sıkılgandır.

Bir Oğlak burcu hanımına ‘Seni ne keyifli eder’ diye sorma yanılgısına sakın düşmeyin. Bu sorunun karşılığını ne kendisi bilir ne de sizin yakanızı bırakır. Gezmeye çıksa sıkılır, alışveriş yapsa keyifli olmaz, kahve içmeye çıkarsanız hız asar… Bu mutsuzluğun sonu yok!

8. Dürüstlük ile patavatsızlığı birbirine karıştırabilir.

Açık konuşacağım, derken dozunu kaçırabilir. Yaptıklarınızı hazmedemediği için yüzünüze vurmak da ister. Tüm bunlar bir ortaya gelince kelamları kılıç üzere kesip atabilir.

9. Sabit fikirli ve inatçı olabilirler.

Oğlak burçlarının inadından sorgu sual olunmaz. Lakin Oğlak hanımının inadı bir oburdur. Dediği dediktir ve asla kendi bildiği direkt vazgeçmez. Kanılarında takıntılı olabilir. Hatta kimi vakit çok klasik davranabilir.