İlişki: Onu 3,5 yıl boyunca aldattı – neden hala onu affediyor?

Piper

New member
Videoyu izleyin: “Kadın, 3,5 yıllık ilişkisi için kocasını neden affettiğini açıklıyor”

Orlendo, Fla.’dan anne blog yazarı Alexandrea Acevedo, sosyal medya kanallarında, evliliklerinin çoğunda kocası Michael tarafından nasıl aldatıldığını, ancak onunla kaldığını ve viral gittiğini anlattı.

TikTok’ta yarım milyondan fazla görüntüleme ve çoğu kullanıcı kararlarını anlayamıyor:

Bir kişi, “Ben bunu yapamam, başka bir kadını öpse iş biter, güven bozulur” diyor.
Bir diğeri ekledi: “3 1/2 yıl ????? Onu bir yabancı gibi hissederdim.”
Üçüncüsü, “Bir kez sorun yok ama 3,5 yıl!?”

Üç çocuğun ebeveynleri tanıştıktan beş yıl sonra 2018’de evlendi, ancak ertesi yıl boşanmayı çoktan düşünüyorlardı.

Ebedi tartışmalar, Michael’ın kumar ve alkol bağımlılığı evliliklerinde krize yol açar. Ancak Alexandrea, kendisini aldatacağını asla düşünmez.

Aralık 2022’de kocasının cep telefonunda bazı şüpheli mesajlar fark edince onunla yüzleşti.

“İlk başta sadece öfke ve acı hissettim, pek çok duygu ve her zaman benim için sadakatsizliğin bir ilişkinin sonu anlamına geldiğini söyledim – ve o da bunu biliyordu.” – Alexandra

Michael, üç buçuk yıllık ilişkisini kabul eder ve ardından Alexandrea ona gitmesini söyler. Önce bu bilgiyle nasıl ilerlemeyi planladığını kendisi öğrenmek istiyor.

“Şu an bulunduğum yere gelmek için, kendimde ve onda kusur aramayı bıraktım, durumum hakkında kötü hissetmek için sebepler aramayı bıraktım ve kendimi iyi hissettirmek için sebepler aramaya başladım.” – Alexandra

Şimdi nihayet yaklaşan bir boşanmayla karşı karşıya kalan Michael, aldatmanın çok ötesine geçen sorunlarıyla yüzleşmeye başlar.

“Bütün bunlar olmadan önce örüyordu ve benimle konuşmuyordu. Kumarı, alkolü ve hatta başka bir kadını benim yerime koydu.” – İskenderiye

Bu arada, Michael karısıyla iletişim halindedir, terapiye başlar ve Adsız Alkolikler’e gider, bu da Alexandra’yı ona ikinci bir şans vermeye ikna etmiştir.

“Bizi buraya getiren şey kesinlikle berbat, hissettiğim ihanet ve acıyı kimseye dilemem. harika baba.”

Alexandrea, sosyal medya kanallarında aldığı kararın eleştirildiği bir dizi olumsuz yoruma rağmen arkasında duruyor ve bakış açısını savunuyor.

“Bu bir süreç. Benim de zor anlarım oluyor ama sonra beni elinden geldiğince anlamaya çalışıyor ve bana yardım etmeye odaklanıyor. Her gün öğreniyoruz ve elinden geleni yapmaya devam edeceğine inancım tam. Ne kadar değiştiğini görüyorum.” – İskenderiye

“Aşk orada olmalı, gelip geçici bir duygu değil, her gün yaptığın bir seçim ve birini sevmekten vazgeçtiğinde ondan vazgeçmek kolay. Ama ilişkiyi yaşayan kişi de dürüst olmaya istekli olmalı.” bundan böyle her şey hakkında.” – İskenderiye

İnişli çıkışlı başlangıcın ardından genç aile için umarız mutlu son başlar.