KVKK en düşük 32.554 TL maaş ile işçi alımı! Müracaatlar ne vakit bitecek?

Musa

New member
şahsi Dataları Müdafaa Kurumu, 375 sayılı Kanun Kararında Kararname’nin ek 6 ncı unsuru ile 31.12.2008 tarih ve 27097 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi Süreç Ünitelerinde Kontratlı Bilişim İşçisi İstihdamına Ait Temel ve Tarzlar Hakkında Yönetmeliğin 8 inci unsuru uyarınca işçi alımı yapacak. Kıdemli Sistem Uzmanı, Kıdemli Bilgi Güvenliği Uzmanı, Ağ Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Data Tabanı Uzmanı takımlarında bakılırsavlendirme yapacak olan kurum müracaat sürecini muvaffakiyet ile tamamlayan adaylara takımlara bakılırsa değişiklik göstermekle bir arada en düşük 32.554 TL en yüksek 48.831 TL maaş ödemesi yapacak. Müracaat kuralları ve tarihine ait merak edilen tüm ayrıntılara haberimizden ulaşabilirsiniz.

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

şahsi Bilgileri Müdafaa Kurumu işçi alımı müracaatları 11 Kasım 2022 tarihinde başlayıp 25 Kasım 2022 tarihine kadar devam edecek.

Adaylar Meslek Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr üzerinden müracaatlarını online olarak tamamlayabilecek. Şahsen yahut posta yoluyla yapılan müracaatlar ise katiyetle kabul edilmeyecek. ,

GEREKLİ BELGELER

1)Güncel programlama lisanlarından en az iki adedine ait evrak yahut evraklar, (Transkript dokümanı de kabul edilecektir.),

2)Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin idaresi konusunda yahut büyük ölçekli ağ sistemlerinin heyetimi ve idaresi konusunda mesleksel deneyime ait kaşe ve ıslak imza ile onaylanmış hizmet dokümanı yahut dokümanlar, (Mesleki deneyimin belirlenmesinde; bilişim işçisi olarak 657 sayılı Kanuna tabi takımlı yahut tıpkı Kanunun 4 üncü unsurunun (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Kararında Kararnameye tabi kontratlı statüdeki hizmetler ile özel kesimde toplumsal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle personel statüsünde bilişim işçisi olarak geçtiği belgelenen hizmet müddetleri dikkate alınır.),

3)Başvuruda bulunulan durumda çalışıldığını gösterir evrakın denetimi maksadıyla https://www.turkiye.gov.tr/sgk-tescil-vehizmet-dokumu adresinden alınan barkotlu doküman,

4)Özel koşullarda istenilen sertifikalar ile bilgi ve tecrübeyi gösteren evraklar. (Sertifikalar, verildikleri kuruluşun belirlediği sertifika geçerlilik sorgulama biçimleriyle Kurumumuz tarafınca doğrulanacaktır.)

5)Fotoğraflı ve ayrıntılı özgeçmiş

BAŞVURU ŞARTLARI

a. 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci hususunda belirtilen kuralları taşımak,

b. Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve sanayi mühendisliği kısımlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt haricindeki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak,

c. (b) bendinde belirtilenler haricinde kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik kısımlarından, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren kısımları ile istatistik, matematik ve fizik kısımlarından ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt haricindeki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak (Bu kısımda belirtilen kısım mezunları yalnızca B Kümesi konumları için müracaat yapabilir),

d. Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin idaresi konusunda yahut büyük ölçekli ağ sistemlerinin heyetimi ve idaresi konusunda, son müracaat tarihi itibariyle fiyat tavanı iki katını geçmeyecekler için en az 3 (üç) yıllık, öbürleri için en az 5 (beş) yıllık mesleksel deneyime sahip olmak (Mesleki deneyimin belirlenmesinde; bilişim işçisi olarak 657 sayılı Kanuna tabi takımlı yahut birebir Kanunun 4 üncü unsurunun (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Kararında Kararnameye tabi kontratlı statüdeki hizmetler ile özel kesimde toplumsal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle emekçi statüsünde bilişim çalışanı olarak geçtiği belgelenen hizmet müddetleri dikkate alınır.),

e. Hizmetin gerektirdiği nitelikler ile muhakeme, temsil, yeni teknolojileri takip etme, öğrenme ve araştırma, süratli öğrenme ve kendini geliştirme, analitik düşünebilme, kadro çalışmasına yatkın olma ve bağlantı mahareti yüksek olma, ağır ve gerilimli iş temposuna ayak uydurabilme ve belgelemeye (dokümantasyon) ehemmiyet vererek belgeleme yeteneklerine sahip olmak.

ÜCRET TABLOSU

Aylık brüt mukavele fiyatı tavanı, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4 üncü unsurunun (B) fıkrasına bakılırsa istihdam edilenler için 6.6.1978 tarihindeki ve 7/15754 sayılı Bakanlar Heyeti sonucu ile yürürlüğe konulan Kontratlı İşçi Çalıştırılmasına Ait Asılların 3 üncü unsurunda tespit edilen kontrat fiyat tavanının (yılın birinci altı ayı için belirlenen fiyat tavanı 16.277,45 TL’dir) vize cetvelinde belirtilen katları ile çarpımı kararı bulunacak fiyat olacaktır.

RESMİ İLAN METNİ