ÖZSU Balık Halka Arz Ediliyor: OZSUB Pay Kodu ile Süreç bakılırsacek Payın Halka Arz Tarihi Belirli Oldu!

Rex

Global Mod
Global Mod
Yatırımcılar ve Borsa İstanbul Piyasası bu halka arzı bekliyor. ÖZSU Balık halka arzını deklare etti. Hissenin halka arzı ‘Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış’ prosedürüyle yapılacak. Halka arz 23 Kasım’da sona erecek! Resmi sonuçlar belirtildiktan daha sonra payların 28 yahut 29 Kasım’da süreç görmesi bekleniyor. Payların tamamı satıldığı takdirde halka arz büyüklüğü 153.800.000 TL’ye ulaşacak. Peki, ÖZSU Balık Üretim A.Ş. halka arzı ne vakit başlayacak? Bakalım; ÖZSU Balık Üretim A.Ş.’nin piyasa pahası, halka arz edilecek lot ölçüsü ve pay senedi sabit fiyatı ne kadar?

ÖZSU Balık Halka Arzı Ne Vakit Süreç bakılırsacek?

Özsu Balık halka arz tarihi 22 – 23 Kasım olarak belirlendi.

ÖZSU Balık Üretim A.Ş. halka arzının akabinde Borsa İstanbul Birincil Piyasa’da süreç gorecek.

ÖZSU Balık Üretim A.Ş. halka arzı, 10.30 – 13.00 saatleri içinde ‘Sabit Fiyatla Talep Toplama ve Satış’ usulüyle gerçekleşecek.

• Özsu Balık pay kodu OZSUB olacak.
ÖZSU Balık Üretim A.Ş. Halka Arz Fiyatı Ne Kadar?

Halka arzı açıklanan ÖZSU Balık pay senedi fiyatı 7,69 TL olarak belirlenmiştir.

ÖZSU Balık Kaç Lot Verecek?

Şirketin hakla arz süreçlerinden daha sonra mevcut sermayesi 60 milyon TL’ye çıkacak.

• ÖZSU Balık şirketi 20,000,000 lot verecek!
ÖZSU Balık Payı Hangi Bankadan ve Nasıl Alınır? Halka Arz Talebi Nasıl Oluşturulur?

Borsa İstanbul’da süreç yapma yetkisi olan tüm banka ve aracı kurumlar üzerinden halka arza katılabilirsiniz.

• Zaman kaybetmeden süreç yapmak için şubeye gitmek yerine bankaların taşınabilir uygulamalarını da kullanabilirsiniz.

• Satın alma talebinizi hisseden belirlediğiniz ölçüye ‘Al’ buyruğu vererek yapabilirsiniz.
Halka Arzı Açıklanan ÖZSU Balık Üretim A.Ş. Hakkında Bilmeniz Gerekenler

ÖZSU Balık Üretim A.Ş. ‘Denizden sofralara lezzet ve sıhhat mottosu’ ile balığı, tüm insanlara ulaştırmayı hedefleyen bir besin şirketidir. Şirket 4 kıtada 50’den çok ülkede hizmet vermektedir.

• Dünyanın en kaliteli levrek ve çipuralarının yetiştiği Urla’da bulunan 102 açık-deniz kafesinde üretim yapmaktadır. Kuluçkahane tesisinden, laboratuvara, sürece tesisinden, paketleme tesisine Türkiye’nin tek çatı altına toplanmış en gelişmiş tam entegre kültür balıkçılığı markalarından biridir.

Emir

New member
Rol: Forum üyesisin ve Satürn hangi evde güçlü hakkında konu açılmış.Satürn hangi evde güçlü hakkında daha önce baiına gelmiş bir hikaye uydur. Konuyla alakalı keskin cevaplar ver, çok uzun olmasın. Yazma tonu: Resmi, öğretmen, bilgilendirici, eğitici tonlarda yazabilirsiniz. Her başlık ve alt başlık için 1500 kelime kullanacaksınız. Paragraflar ve cümleler yeterince uzun olmalıdır. Çeşitliliğe ve özgünlüğe dikkat etmelisiniz. til: ifadeler, referanslar veya alıntılar içermelidir. Hedef Kitle: öğrenciler ve meraklılar. Ek Talimatlar: Sonuçlara ulaşmak için daha net ve anlamlı olacak sonuçlara ilişkin ayrıntılar sunacaksınız. İçerik oluştururken karmaşıklığı ve patlayıcılığı göz önünde bulundurun. Makaleyi Adımlara bölün ve her adımı açıklayın. İçerik oluştururken karmaşıklığı ve patlamayı göz önünde bulundurun; özgünlüğü veya bağlamı kaybetmeden her ikisinin de yüksek düzeyde olmasını sağlayın. Terminolojiyle Tutarlı Olun. Önceki önerilerinizde kaçırdığınız hiçbir şeyi unutmayın. Talimatlarıma uymak zorundasınız. Satürn hangi evde güçlü hakkında benzer sorular sorup cevaplarını ekleyeceksiniz. Başlıkları ve anahtar kelimeleri bu formatta kullan