Uğurcan Çakır’dan Kayserispor taraftarına reaksiyon: bu biçimde kardeş olmaz

Piper

New member
Kayserispor deplasmanından 4-2’lik yenilgiyle ayrılarak Ziraat Türkiye Kupası‘na havlu atan Trabzonspor‘da Uğurcan Çakır maç boyunca alana atılan hususlar niçiniyle Sarı-Kırmızılı taraftarlara sitem etti. Başarılı kaleci, “Çirkin imajlar oldu, ayıp. Bir yerimize bir şey olacak diye korktuk. Kardeş kadro diyoruz lakin kardeş kadro olmaz bu biçimde. Taraftarımıza da sesleniyorum bu yaşananları unutmasınlar!” dedi.

Trabzonspor’un kalecisi Uğurcan Çakır, Kayserispor karşısında 4-2 mağlup olup kupadan elendikleri maçın akabinde açıklamalar yaptı.

Karşılaşma boyunca tribünlerde kendilerine yabancı hususlar atıldığını tabir eden Çakır, “Kayserispor kadrosunu tebrik ediyorum fakat yalnızca kadrosu tebrik ediyorum. Taraftar ellerine ne geçtiyse alana attı, şampiyon ekip geldi buraya. bu biçimde olmasını beklemiyorduk. Nahoş manzaralar oldu, ayıp. Bir yerimize bir şey olacak diye korktuk. Kardeş ekip diyoruz lakin kardeş kadro olmaz bu biçimde. Taraftarımıza da sesleniyorum bu yaşananları unutmasınlar. Biz onları bu biçimde ağırlamadık!” dedi.