Umursamaz Tutumuyla Çılgına Çeviren Yay adamlarıni Tanıyoruz!

Musa

New member
Yay erkekleri hayat gücüyle dolu, gezmeyi seven, toplumsal ortamlarda kendini gösterebilen ve ortama çabuk ahenk sağlayan bir burçtur. Yüksek gücüyle ortamda odak noktası olabilirler. Çok fazla konuşurlar ve her mevzu hakkında bir fikirleri kesinlikle vardır.

İnsanlar üzerinde hakimiyet kurmayı severler ancak oburunun ona karışmasından hiç haz etmez ve karıştırmaz. Kendi kurallar koyar lakin kendisine kural konulmasına tahammül edemez.

Yüksek gücüyle sizi etkileyecek!

Rahatlığı ve umursamazlığı yüzünden bayanlar tarafınca sevilmeyen bir burçtur. Şayet ince fikirli ve romantik bir bayansanız, yay adamlarınden uzak durmanızı tavsiye ederim. Onların sizi anlaması mümkün değil. Şayet sizde onlar kadar rahat ve umursamaz olabilecekseniz ne ala… Zira enerjik, konuşmayı seven, eğlenceli taraflarıyla sizi içine çekebilir.

Sizce de yay erkekleri bir hayvan olsaydı bukalemun olmazlar mıydı?

Narsist burçlarımızdan olan yay erkekleri kendilerini pek severler. Natürel ki de ona bakılırsa dünyada ondan harikası yoktur. Lakin bunu daha sempatik bir biçimde gösterir. Oğlak yahut kova üzere insanlara doruktan bakmazlar. Herkesle konuşur, her ortama ahenk sağlarlar.

Çenesiyle bayanları tavlayan erkekler vardır ya hani… İşte karşınızda yay erkekleri!

Konuşkanlığı, ve samimiyetiyle bayanların aklını çelen yay adamlarınin, hayli geçmeden makûs istikametleri gün yüzüne çıkar. Umursamaz ve rahat tutumları bayanlara pek hitap etmez.

Ben gerime bakmam, beni bugünüm ilgilendirir.

İlişkiye pek açık oldukları söylenemez. Birinden hayli etkilenmedikleri sürece günlük, kısa müddetli bağlantılar onlar için ülküdür. Sürekliliği olan şeyler onlara sıkıcı gelebilir. Ardını dönüp gitmek onun için kolaydır.

Ortamda ki cümbüş ve güç kaynağımız da geldi!

Yay erkeği ateş kümesinden olduğu için arkadaşlarını yönetmeyi ve yönlendirmeyi sever lakin arkadaşlarının yaptığı hoş planlara da uymakta bir sakınca görmezler. Cümbüş var ise yay da var. Eğlenceli her arkadaş kümesinde bariz bir biçimde yay erkeğini gorebilirsiniz.

Sıkıntıya gelemezler, meselelerinizi paylaşmaya kalkmayın!

Yay adamlarınin ikili yakın arkadaşlıklarının olduğunu pek nazaranmezsiniz. Çoklukla arkadaş kümeleri içinde başına estiği üzere takılır. Çok yakın bağlar kurmaktan, kaygı dinlemekten ya da daima birebir şahıslarla vakit geçirmekten pek hoşlanmazlar.

Duymadım, görmedim, bilmiyorum…

Aile bağları da epeyce güçlü değildir, ekseriyetle erken yaşta aile konutundan ayrılmış olurlar, Ailesiyle ilgili de sorumluluk almak istemezler, uzak olmayı tercih ederler. Onlardan gelecek rastgele bir sorunu, ezayı üzerlerine almak istemedikleri için 3 maymunu oynamayı tercih ederler.

Pot kırmak yayların işidir!

Bilerek ve isteyerek insanlara ziyan vermeye çalışmazlar ama vicdani muhakeme de yapamazlar. Çok düşünmeden konuştukları için kesinlikle insanların canını sıkar yahut kırarlar ve bundan dolayı vicdan azabı çekmezler.

Yayların meraklı olduğunu bilmeyenimiz yoktur herbiçimde?

Dedikodu yapmak güzeline masraf, aslına bakarsanız kesinlikle kız arkadaş kümesi da vardır. Her yerden haber alır ve çok meraklıdır. esasen onlara konuşmak olsun arkadaşlar. Sizin konuşmanıza asla müsaade etmezler. Bıraksanız sabaha kadar konuşurlar.

Gerçekten aşık bir yay erkeği görmediyseniz, duyduklarınıza inanamayacaksınız!

Yay erkekleri aşkla tanıştıklarında olduğundan hayli farklı bir beşere dönüşür. O umursamazlığından ve duygusuzluğundan eser kalmaz. Hatta sık sık ağladığını gorebilirsiniz. Ondan ayrılmanızı asla kabullenemez. Çok uzun mühlet aşk acısı çekerler. Bu değişimlerine kendileri de epeyce şaşırırlar. Gece gündüz aklından çıkmadığınızdan emin olabilirsiniz. Birine bağlanmaları ve biriyle hayli yakın bağlar kurmaları esasen hayli güç olduğundan bunu bulduklarında asla kaybetmek istemezler. Ee ne demişler? Her erkeğe diz çöktüren bir bayan vardır.