Dünyada en hayli izlenen spor kısmı içinde futbol gelirken 7’den 70’e herkes tarafınca Takip ediliyor.Yeni dönem maçlarını başlaması ile birlikte futbolseverler de Gün içerisinde hangi maçların yapılacağını araştırmaktadır.Süper Lig maçlarının yanı sıra Avrupa kupaları maçları da yakından takip ediliyor.17 Eylül 2022 cumartesi günü Harika Lig’de hangi maçların yapılacağı merak konusu oldu. İşte 17 Eylül 2022 Cumartesi günü oynanacak maçlar…
BUGÜN HANGİ MAÇLAR OYNANACAK?
17 Eylül 2022 cumartesi günü ekrana gelecek olan maçlar yakından takip ediliyor. Bugün gerçekleştirilecek müsabakalar ve kanal ayrıntıları şöyle:
12:00
Iwata – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV
12:30
Ansan Greeners – Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
12:30
Asan – Anyang
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
13:00
Okayama – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
13:00
Avispa Fukuoka – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Kashiwa Reysol – Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Nagoya – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Shonan Bellmar – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:30
Keçiörengücü – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2
13:30
Stal Mielec – Widzew Lodz
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
14:00
Arminia Bielefeld – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:00
Darmstadt 98 – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV
14:00
Hansa Rostock – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
14:00
Dalkurd – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner TV
14:30
Swansea – Hull City
İngiltere Championship
Ertelendi
14:30
Wolverhampton – Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
14:30
Slutsk – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
15:00
Mallorca – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
15:00
Villarreal B – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
15:00
Ascoli – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Cagliari – Bari
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Como – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Frosinone – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Reggina – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Sudtirol – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Venezia – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Hillerod – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
15:00
Zwickau – Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3
Bilyoner TV
15:30
Rapid Wien 2 – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Almanya FF Youtube
16:00
Denizlispor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2
16:00
Bologna – Empoli
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
16:00
Akhisarspor – Erbaaspor
TFF 3. Lig
Yayın yok
16:00
Lechia Gdansk – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
16:00
Tabor Sezana – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Bordeaux – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
16:00
Guingamp – St. Etienne
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
16:00
Hacken – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Norrköping – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Jönköpings – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Orgryte – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Örebro – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Plaza Colonia – Maldonado
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner TV
16:30
Augsburg – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
16:30
B.Dortmund – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
16:30
B.Leverkusen – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
16:30
Stuttgart – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
16:45
UTA Arad – Hermannstadt
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
16:50
Isloch Minsk – Arsenal Dzyarzhynsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
17:00
Brighton – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Ertelendi
17:00
Newcastle – Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
17:00
Ümraniyespor – Kasımpaşa
Spor Toto Muhteşem Lig
Bein Sports 1
17:00
Hibernian – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Livingston – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Glasgow Rangers – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
St.Johnstone – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Mechelen – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV
17:00
Chapecoense – CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
17:00
Brno – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Ceske Budejovice – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Slovan Liberec – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Club Brugge U23 – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
17:00
Asane – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Raufoss – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Skeid – Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Sogndal – Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Stjordals Blink – Mjondalen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Zilina – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
17:00
Watford – Sunderland
İngiltere Championship
Ertelendi
17:15
Barcelona – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
17:15
Real Oviedo – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
17:15
Genoa – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner TV
17:30
Gil Vicente – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
Santa Clara – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
Den Bosch – Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
17:30
Sparta Rotterdam – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
17:55
ND Gorica – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
17:55
ND Gorica – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
Montpellier – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
18:00
Qabala – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
18:00
Altach – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
LASK – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
Wolfsberger – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
Sandnes – Brann
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
Aarhus – Aalborg
Danimarka Muhteşem Ligi
Bilyoner TV
18:00
Halmstads – Östers
İsveç Superettan
Bilyoner TV
18:30
Rakow Czestochowa – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
18:30
Varnamo – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
19:00
Adanaspor – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1
19:00
Eyüpspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2, TRT Spor.com.tr
19:00
Spezia – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
19:00
Odds BK – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
FC Dinamo Brest – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
19:00
Podbrezova – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Zlate Moravce – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Sepsi – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
19:15
Cercle Brugge – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV
19:15
Zulte Waregem – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner TV
19:30
Monchengladbach – Leipzig
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV
19:30
Valencia – Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
19:30
Tottenham – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
19:30
Andorra – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:30
Granada – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:45
Vitesse – Volendam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
20:00
Antalyaspor – Adana Demirspor
Spor Toto Üstün Lig
Bein Sports 2
20:00
İstanbulspor – Beşiktaş
Spor Toto Muhteşem Lig
Bein Sports 1
20:00
New York City – NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV
20:00
Estoril – Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00
Sparta Prag – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
20:00
Atromitos – Lamia
Yunanistan Muhteşem Ligi
Bilyoner TV
20:00
Panetolikos – AEK
Yunanistan Harika Ligi
Bilyoner TV
20:00
Amiens – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Bastia – Metz
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Grenoble – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Le Havre – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Paris FC – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Pau – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Quevilly Rouen – Laval
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Sochaux – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
21:00
RWDM – Genk U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
21:00
Cracovia Krakow – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
21:00
RKC Waalwijk – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
21:15
Mura – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:15
Cesar Vallejo – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
21:30
Hamburg – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
21:30
Panathinaikos – Giannina
Yunanistan Üstün Ligi
Bilyoner TV
21:30
Rapid Bükreş – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
21:45
Torino – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
21:45
Charleroi – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner TV
21:45
Middlesbrough – Rotherham
İngiltere Championship Ertelendi
Yayın yok
22:00
Athletic Bilbao – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
CBC Sport, S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
22:00
Lille – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
22:00
Real Zaragoza – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
22:00
Fortuna Sittard – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
22:00
River Plate – Nacional
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner TV
22:30
Atlanta United – Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV
22:30
Boavista – Sporting
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
22:30
Brusque – Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:30
Avai – Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
23:30
Cienciano – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
BUGÜN HANGİ MAÇLAR OYNANACAK?
17 Eylül 2022 cumartesi günü ekrana gelecek olan maçlar yakından takip ediliyor. Bugün gerçekleştirilecek müsabakalar ve kanal ayrıntıları şöyle:
12:00
Iwata – Cerezo Osaka
Japonya J.League
Bilyoner TV
12:30
Ansan Greeners – Seoul E Land
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
12:30
Asan – Anyang
Güney Kore 2.Ligi
Bilyoner TV
13:00
Okayama – V Varen Nagasaki
Japonya J2 Ligi
Bilyoner TV
13:00
Avispa Fukuoka – Shimizu S Pulse
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Kashiwa Reysol – Kawasaki Frontale
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Nagoya – Hiroshima
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:00
Shonan Bellmar – Urawa
Japonya J.League
Bilyoner TV
13:30
Keçiörengücü – BB Erzurumspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2
13:30
Stal Mielec – Widzew Lodz
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
14:00
Arminia Bielefeld – Holstein Kiel
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 1, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
14:00
Darmstadt 98 – Nürnberg
Almanya Bundesliga 2
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV
14:00
Hansa Rostock – Magdeburg
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
14:00
Dalkurd – Utsiktens
İsveç Superettan
Bilyoner TV
14:30
Swansea – Hull City
İngiltere Championship
Ertelendi
14:30
Wolverhampton – Manchester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
14:30
Slutsk – Belshina
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
15:00
Mallorca – Almeria
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
15:00
Villarreal B – Lugo
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
15:00
Ascoli – Parma
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Cagliari – Bari
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Como – Spal
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Frosinone – Palermo
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Reggina – Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Sudtirol – Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Venezia – Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV
15:00
Hillerod – Nykobing
Danimarka 1. Ligi
Bilyoner TV
15:00
Zwickau – Borussia Dortmund 2
Almanya Bundesliga 3
Bilyoner TV
15:30
Rapid Wien 2 – Grazer
Avusturya 1. Ligi
Almanya FF Youtube
16:00
Denizlispor – Gençlerbirliği
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports 2
16:00
Bologna – Empoli
İtalya Serie A
CBC Sport, S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
16:00
Akhisarspor – Erbaaspor
TFF 3. Lig
Yayın yok
16:00
Lechia Gdansk – Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
16:00
Tabor Sezana – Koper
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
Bordeaux – JDA Dijon
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
16:00
Guingamp – St. Etienne
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
16:00
Hacken – Hammarby
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Norrköping – Kalmar
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Jönköpings – Brommapojkarna
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Orgryte – Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Örebro – Vasteraas
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Plaza Colonia – Maldonado
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner TV
16:30
Augsburg – Bayern Münih
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
16:30
B.Dortmund – Schalke 04
Almanya Bundesliga
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
16:30
B.Leverkusen – Werder Bremen
Almanya Bundesliga
Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
16:30
Stuttgart – E.Frankfurt
Almanya Bundesliga
Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
16:45
UTA Arad – Hermannstadt
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
16:50
Isloch Minsk – Arsenal Dzyarzhynsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
17:00
Brighton – Crystal Palace
İngiltere Premier Lig
Ertelendi
17:00
Newcastle – Bournemouth
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
17:00
Ümraniyespor – Kasımpaşa
Spor Toto Muhteşem Lig
Bein Sports 1
17:00
Hibernian – Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Livingston – Kilmarnock
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Glasgow Rangers – Dundee United
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
St.Johnstone – Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Mechelen – Leuven
Belçika Pro League
Bilyoner TV
17:00
Chapecoense – CSA
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
17:00
Brno – Teplice
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Ceske Budejovice – Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Slovan Liberec – Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Club Brugge U23 – Waasland Beveren
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
17:00
Asane – Kongsvinger
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Raufoss – Start
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Skeid – Fredrikstad
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Sogndal – Ranheim
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Stjordals Blink – Mjondalen
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
17:00
Zilina – Mikulas
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
17:00
Watford – Sunderland
İngiltere Championship
Ertelendi
17:15
Barcelona – Elche
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
17:15
Real Oviedo – Ibiza
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
17:15
Genoa – Modena
İtalya Serie B
Bilyoner TV
17:30
Gil Vicente – Rio Ave
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
Santa Clara – Paços Ferreira
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:30
Den Bosch – Oss
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
17:30
Sparta Rotterdam – Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
17:55
ND Gorica – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
17:55
ND Gorica – Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
Montpellier – Strasbourg
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
18:00
Qabala – Sumqayıt
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
18:00
Altach – A.Klagenfurt
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
LASK – WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
Wolfsberger – TSV Hartberg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:00
Sandnes – Brann
Norveç 1. Ligi
Bilyoner TV
18:00
Aarhus – Aalborg
Danimarka Muhteşem Ligi
Bilyoner TV
18:00
Halmstads – Östers
İsveç Superettan
Bilyoner TV
18:30
Rakow Czestochowa – Radomiak Radom
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
18:30
Varnamo – Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
19:00
Adanaspor – Ç.Rizespor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor, Bein Sports Max 1
19:00
Eyüpspor – Bandırmaspor
Spor Toto 1. Lig
Bein Sports Max 2, TRT Spor.com.tr
19:00
Spezia – Sampdoria
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
19:00
Odds BK – Ham Kam
Norveç Eliteserien Ligi
Bilyoner TV
19:00
FC Dinamo Brest – Slavia Mozyr
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
19:00
Podbrezova – AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Zlate Moravce – Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
19:00
Sepsi – Botosani
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
19:15
Cercle Brugge – Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV
19:15
Zulte Waregem – St.Truiden
Belçika Pro League
Bilyoner TV
19:30
Monchengladbach – Leipzig
Almanya Bundesliga
Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV
19:30
Valencia – Celta Vigo
İspanya La Liga
S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
19:30
Tottenham – Leicester City
İngiltere Premier Lig
Bein Sports 3
19:30
Andorra – Eibar
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:30
Granada – Mirandes
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
19:45
Vitesse – Volendam
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
20:00
Antalyaspor – Adana Demirspor
Spor Toto Üstün Lig
Bein Sports 2
20:00
İstanbulspor – Beşiktaş
Spor Toto Muhteşem Lig
Bein Sports 1
20:00
New York City – NY Red Bulls
MLS
Bilyoner TV
20:00
Estoril – Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
20:00
Sparta Prag – Banik Ostrava
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
20:00
Atromitos – Lamia
Yunanistan Muhteşem Ligi
Bilyoner TV
20:00
Panetolikos – AEK
Yunanistan Harika Ligi
Bilyoner TV
20:00
Amiens – Niort
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Bastia – Metz
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Grenoble – Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Le Havre – Annecy
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Paris FC – Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Pau – Valenciennes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Quevilly Rouen – Laval
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Sochaux – Nimes
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
20:05
Hajduk Split – Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
21:00
RWDM – Genk U23
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
21:00
Cracovia Krakow – Pogon Szczecin
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
21:00
RKC Waalwijk – Cambuur
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
21:15
Mura – O. Ljubljana
Slovenya 1. Ligi
Bilyoner TV
21:15
Cesar Vallejo – Huancayo
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV
21:30
Hamburg – F.Düsseldorf
Almanya Bundesliga 2
Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
21:30
Panathinaikos – Giannina
Yunanistan Üstün Ligi
Bilyoner TV
21:30
Rapid Bükreş – Mioveni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV
21:45
Torino – Sassuolo
İtalya Serie A
S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
21:45
Charleroi – Westerlo
Belçika Pro League
Bilyoner TV
21:45
Middlesbrough – Rotherham
İngiltere Championship Ertelendi
Yayın yok
22:00
Athletic Bilbao – Rayo Vallecano
İspanya La Liga
CBC Sport, S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV
22:00
Lille – Toulouse
Fransa Ligue 1
Bein Sports Max 1, Bilyoner TV
22:00
Real Zaragoza – Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
Bilyoner TV
22:00
Fortuna Sittard – Excelsior
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
22:00
River Plate – Nacional
Uruguay Premier Ligi
Bilyoner TV
22:30
Atlanta United – Philadelphia Union
MLS
Bilyoner TV
22:30
Boavista – Sporting
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus, Bilyoner TV
22:30
Brusque – Vila Nova
Brezilya Serie B
Bilyoner TV
22:30
Avai – Atletico Mineiro
Brezilya Serie A
Bilyoner TV
23:30
Cienciano – Melgar
Peru Primera-Apertura
Bilyoner TV