İsrail: Hamas’ın annesi Shani Louk’u kaçırdı yine Almanya’dan yardım istedi (Haber)

Piper

New member
Videoyu izleyin: Hamas tarafından kaçırıldı – Shani Louk’un annesi Almanya’dan bir kez daha yardım istedi.

Gazze’ye kaçırılan Alman-İsrailli Shani Louk’un annesi, federal hükümetten bir kez daha yardım istedi. Kısa mesaj servisi “X” hakkında Haber aracılığıyla şunları bildirdi: “Şu anda Shani’nin hayatta olduğuna ancak ciddi bir kafa travması geçirdiğine ve durumunun kritik olduğuna dair daha fazla bilgiye sahibiz. Her dakika kritik ve biz Alman hükümetinin hızlı hareket etmesini istiyoruz, hayır talep ediyoruz. Yargı yetkisine ilişkin sorunlar tartışılmamalıdır. Shani’yi Gazze Şeridi’nden çıkarmak için hızlı hareket etmelisiniz.” 20 yaşındaki genç, Hamas savaşçılarının Cumartesi günü düzenlediği saldırıdan bu yana kayıp. Gazze Şeridi sınırına yakın bir açık hava festivaline katılmıştı. Daha sonra, bir kamyonetin arkasında Shani Louk’a benzeyen hareketsiz ve yarı çıplak bir kadının Haberları internette yayınlandı. Etrafı, “Allahu Ekber” diye bağıran ve üzerine tüküren silahlı adamlarla çevriliydi. Daha