Kızılay en az İlköğretim mezunu işçi alımı başladı! İşte müracaat kaideleri

Musa

New member
Kızılay işçi alım ilanı yayınlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en kıymetli kurumları içinde yerini alan Türk Kızılay’ı, Lojistik A.Ş bünyesinde ünitenin iş planı çerçevesinde, mevcut kamyon, kamyonet ve panelvan filosunda bulunan ehliyetine uygun araçların kullanılmasına ait Araç Sevkiyat İşçisi alımı yapacağını deklare etti. En az İlköğretim tercihen Lise mezunu adaylar içinden alınması planlanan işçilerin müracaat biçimi kaidelerine ait merak edilen tüm ayrıntılar resmi meslek sayfası üzerinden paylaşıldı. İşte bilgileri…

Başvurular Ne Vakit Sona Erecek?

Kızılay Araç Sevkiyat İşçisi müracaatları resmi meslek sayfası üzerinden alınmaya başladı. Adaylar 8 Mayıs 2022 tarihi saat 18.00’e kadar müracaatlarını online olarak tamamlayabilecek.

Kızılay İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kızılay işçi alım ilanlarını müracaat.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Müracaatta bulunabilmek için evvela açık konumlar kısmındaki ilan tıklayın. Açılan ilanda belirtilen müracaat koşullarına uygunluk sağlamanız halinde bir daha sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “İlana Başvur” ikonuna tıklayın üyelik ve öz geçmiş adımlarını tamamladıktan daha sonra müracaat süreciniz tamamlanmış olacak.

RESMİ İLAN METNİ
BAŞVURU EKRANI

Başvuru Kuralları Neler?

• En az İlköğretim tercihen Lise mezunu,

• B, C ve CE Sınıfı ehliyetine sahip,

• SRC 2-4 ve Psiko-teknik dokümanlarına sahip,

• En az 2 yıl iş deneyimine sahip,

• Karayolları ilgili yasal düzenlemeler bilgisi ve karayolları güzergâh bilgisine sahip,

• Trafik kurallarına her şartta uyabilecek,

• Etkili bağlantı sahip,

• Çözüm ve sonuç odaklı çalışabilen,

• Takım çalışmasına yatkın,

• Zaman idaresi, tesirli irtibat, proaktiflik, paydaş memnuniyeti ve gelişim odaklı,

• Vardiyalı çalışabilecek,

• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yahut muaf.