KPSS kuralı yok! Kızılay yeni işçi alım ilanı yayınladı! Müracaat koşulları neler?

Musa

New member
Kızılay KPSS kuralı olmaksızın Çadır ve Dokuma A.Ş. Üretim Ünite Yöneticiliği bünyesinde istihdam edilmek üzere Dikim/Yapıştırma Ustası ve Dikim/Yapıştırma/Kesim Usta Yardımcısı alımı yapacağını deklare etti. Yayınlanan ilanlar ile müracaat kaidelerinden tarihine kadar merak edilen tüm ayrıntılar açıklayan kurum, adaylardan kendisine tevdi edilen işleri yerine getirme, 45 yaşını geçmemiş olma, Askerlik hizmetini tamamlamış olma Eğitime açık, Tahlil odaklı, Gelişime ve uzmanlaşmaya açık üzere biroldukca koşul arıyor. İşte müracaat ekranı ve merak edilen öteki ayrıntılar…

BAŞVURU TARİHİ VE ŞEKLİ

Kızılay Dikim/Yapıştırma Ustası ve Dikim/Yapıştırma/Kesim Usta Yardımcısı müracaatları 31 Ekim 2022 tarihinde başlayıp 30 Kasım 2022 tarihi saat 17.00’ye kadar devam edecek.

Adaylar Kızılay’ın resmi meslek sayfası basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx üzerinden müracaatlarını online olarak basitçe gerçekleştirecek.

DİKİM/YAPIŞTIRMA/KESİM USTASI MÜRACAAT EKRANI
DİKİM/YAPIŞTIRMA/KESİM USTA YARDIMCISI MÜRACAAT EKRANI

BAŞVURU KURALLARI NELER?

• Kendisine tevdi edilen işleri yerine getirmek,

• 45 yaşını geçmemiş olmak,

• En az 5 yıl tecrübeli olmak,

• Askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

• Sanayi tipi çift iğne dikiş makinesi kullanabilen,

• Sanayi tipi tek iğne dikiş makinesi kullanabilen,

• Yüksek frekans yapıştırma makinesi,

• T300 yapıştırma makinesi kullanabilen,

• Yukarıda belirtilen makinelerden en az ikisini kullanımını bilen,

• Tercihen çift iğne dikiş makinesini kullanımını bilen,

• Tecrübesi yüksek, teknik bilgiye sahip,

• Kendisine verilen üretim amaçları belirlenmiş kriter ve kalite standartları doğrultusunda üretim yapabilen,

• Üretim için gerekli olan materyal, yardımcı gereç vb. gereksinimlerin eksikliğini tespit edebilen ve üretimin aksamaması için vaktinde bilgilendiren,

• Sorumluluğuna verilen üretim sınırında ilgili makinelerin kullanma kılavuzlarına nazaran çalışmasını sağlayarak vaktinde, eksiksiz ve istenilen kalitede üretimi gerçekleştirebilen,

• Uygulama marifeti, iş kalitesi vakit idaresi, öğrenme odaklılık, kurum prensip ve bedellerine ahenk, yeniliğe ve değişime açıklık, grup çalışması, irtibat yeteneği, sorumluluk, geri bildirim, çalışma disiplini, sonuç odaklılık üzere özelliklere haiz,

• Çalışma ve seyahat manisi bulunmayan, ağır işlerde çalışabilecek rahatsızlığı olmayan

• Kendisine tevdi edilen işleri yerine getirmek,

• 45 yaşını geçmemiş olmak,

• En az 2 yıl tecrübeli olmak,

• Askerlik hizmetini tamamlamış olmak,

• Tercihen, sanayi tipi çift iğne dikiş makinesi, sanayi tipi tek iğne dikiş makinesi yahut el tipi yapıştırma makinesinden birini kullanımını bilen,

• Eğitime açık,

• Çözüm odaklı,

• Gelişime ve uzmanlaşmaya açık,

• Üretim gayeleri belirlenmiş kriter ve kalite standartları doğrultusunda üretim yapılmasına yardımcı olmak,

• Uygulama marifeti, iş kalitesi, vakit idaresi, öğrenme odaklılık, kurum prensip ve bedellerine ahenk, yeniliğe ve değişime açıklık, kadro çalışması, irtibat yeteneği, sorumluluk, geri bildirim, çalışma disiplini, sonuç odaklılık üzere özelliklere haiz,

• Çalışma ve seyahat mahzuru bulunmayan, ağır işlerde çalışabilecek rahatsızlığı olmayan
KIZILAY İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kızılay işçi alım ilanlarını müracaat.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx resmi internet sitesi üzerinden yayınlıyor. Müracaatta bulunabilmek için evvela açık konumlar kısmındaki ilan tıklayın. Açılan ilanda belirtilen müracaat kaidelerine uygunluk sağlamanız halinde bir daha sayfanın sağ üst köşesinde bulunan “İlana Başvur” ikonuna tıklayın üyelik ve öz geçmiş adımlarını tamamladıktan daha sonra müracaat süreciniz tamamlanmış olacak.

KIZILAY İŞ İLANLARI